Boc: Guvernul promite că MIPE va achita restanțele din fonduri europene până la 1 septembrie


Preşedintele Asociaţiei Municipiilor din România, Emil Boc, a declarat că Guvernul a promis că până la 1 septembrie MIPE va achita datoriile pe care le are privind proiectele finanţate din fonduri europene.

FOTO Facebook

„E corect să spunem că domnul ministru Câciu a fost foarte receptiv pe această temă şi ne-a dat asigurări că până la 1 septembrie facturile restante vor fi achitate şi, evident, va face un…



Citeşte mai mult

By admin

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *