România va semna un Memorandum de colaborare cu Azerbaidjan pentru digitalizarea serviciilor publice, a informat secretarul general al Guvernului, Mircea Abrudean.
FOTO Guvernul României
În perioada 1-3 aprilie, secretarul general al Guvernului, Mircea Abrudean a efectuat o vizită de lucru în Azerbaidjan, unde a participat și la lucrările Comisiei Mixte Interguvernamentale România-Azerbaidjan, alături de Sebastian…
