„Lebăda neagră“ de la Spitalul Sf. Pantelimon. Ce spun experții despre rezultatul anchetei cu privire la cei 17 morți de la ATI


Cei 17 pacienți morți în secția de Terapie Intensivă a Spitalului Sf. Pantelimon din București au fost tratați corect, iar acuzațiile directorului de îngrijiri, care arată cu degetul înspre medici, sunt false. 

17 pacienți din ATI au murit în condiții suspecte. Sursa foto: arhivă

 Întreaga poveste este pusă pe fondul unui conflict mai vechi, al unor acțiuni de hărțuire și răfuieli interne între cadrele…



Citeşte mai mult

By admin

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *