Premierul Marcel Ciolacu a susținut în urma anunțării candidaturii Gabrielei Firea pentru un nou mandat la Primăria Capitalei, că în opinia sa „era inadmisibil” ca cele două partide ale Coaliției să „să arbitreze”, afirmând că partidul pe care îl conduce „are jucători pe teren”.
FOTO Inquam
„Am explicat de ce am luat decizia de a merge separat la Primăria Capitalei. Cele două partide cu un…
