Primarul municipiului Buzău, Constantin Toma, a declarat, miercuri, 16 iulie, că ar accepta să facă parte din viitoarea echipă de conducere a PSD, după congresul anunţat în toamna acestui an.
Constantin Toma/FOTO: Facebook
În contextul semnării unui contract pentru reabilitarea a 30 de blocuri din municipiu, primarul a anunțat că nu s-a gândit la funcția de președinte PSD, însă ar accepta să facă parte din…
