Costantin Toma, despre posibilitatea de a prelua conducerea PSD: „Probabil că o să cuplez la treaba asta”


Primarul municipiului Buzău, Constantin Toma, a declarat, miercuri, 16 iulie, că ar accepta să facă parte din viitoarea echipă de conducere a PSD, după congresul anunţat în toamna acestui an.

Constantin Toma/FOTO: Facebook

În contextul semnării unui contract pentru reabilitarea a 30 de blocuri din municipiu, primarul a anunțat că nu s-a gândit la funcția de președinte PSD, însă  ar accepta să facă parte din…



Citeşte mai mult

By admin

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *