Deputaţii dezbat luni moţiunea simplă depusă de AUR împotriva ministrului Mediului. Diana Buzoianu, acuzată de obstrucționarea funcționării hidrocentralelor


Deputaţii dezbat luni, 22 septembrie, moţiunea simplă depusă de AUR împotriva ministrului Mediului, Diana Buzoianu, cu titlul „Slăbirea securităţii energetice a României prin politici de mediu care obstrucţionează punerea înfuncţiune a hidrocentralelor începute înainte de 1989”. 

Parlamentarii AUR au depus moțiunea simplă împotriva ministrului Mediului. FOTO gov.ro

Moțiunea dezbătută luni va fi supusă…



Citeşte mai mult

By admin

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *