Alexandru Rogobete confirmă că știa despre moartea bebelușului de la Polizu: „Mi-a fost sesizată la Ministerul Sănătății”


Fostul ministru al Sănătăţii, Alexandru Rogobete, a declarat marţi, 12 mai, despre cazul bebeluşului mort de la Maternitatea Polizu că a primit o sesizare în legătură cu acest caz când încă era ministru, precizând că a trimis atunci Corpul de control şi Inspecţia Sanitară de Stat.

Alexandru Rogobete/FOTO: Facebook

Alexandru Rogobete/FOTO: Facebook

publicitate„); background-position: center center; background-repeat:…



Citeşte mai mult

By admin

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *