Un mare oraș din România rămâne fără apă caldă o săptămână. Sunt lucrări majore la rețeaua de termoficare



Municipiul Iași va rămâne, timp de o săptămână, fără apă caldă, întrucât vor avea loc lucrări ample de modernizare a rețelei de termoficare.

În aceste condiții, furnizarea apei calde va fi întreruptă în perioada 18 mai, ora 00:00 – 24 mai 2026, ora 24:00.

„În cadrul proiectului major de reabilitare a rețelelor termice (Etapa a III-a),…



Citeşte mai mult

By admin

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *