Premierul Ilie Bolojan a avut astăzi o nouă
întâlnire de lucru cu reprezentanții Asociației Municipiilor din România, în
contextul consultărilor asupra reformei administrației publice locale și
prioritizării proiectelor de investiții din fonduri publice.
Întâlnire la Palatul Victoria cu primarii de municipii FOTO: Guvernul României
În cadrul discuțiilor, au fost analizate propunerile
primarilor de municipii și…
