Donald Trump s-a întâlnit cu Elon Musk, după ruptura dintre cei doi



Președintele SUA Donald Trump și miliardarul Elon Musk s-au reîntâlnit. Aflându-se pe State Farm Stadium, la evenimentul MAGA dedicat comemorării lui Charlie Kirk, Elon Musk a vorbit cu Donald Trump în loja președintelui amenajată pe stadion, relatează The Guardian.

Musk a fost văzut stând lângă președinte, iar cei doi și-au strâns mâna.




Citeşte mai mult

By admin

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *