PNL Teleorman este măcinat de un scandal intern între doi dintre liderii partidului, lăsându-se cu excluderi și cu acuzații dure de cooperare cu adversarii politici, dar și de promovarea unor interese, care nu ar respecta legile.
Florescu (dreapta) și Pîrvulescu (centru stânga), când participau la acțiuni comune FOTO Facebook
De mai multe luni între președintele organizației județene, Eugen Pîrvulescu, și…
