27
feb.
A început Postul Paștelui, iar medicii susțin că pentru foarte multe organisme bombardate, zilnic, cu proteine de origine animală, această perioadă poate reprezenta o „adevărată gură de oxigen”. Ciorba de legume, recomandată în Post FOTO: shutterstock Medicul Alexandru Nechifor, specialist în medicină internă și gastroenterologie la Spitalul Județean Galați, recomandă Postul persoanelor cărora sănătatea... Citeşte mai mult
