Firea, reacție pe Facebook, după demisie: Plătesc pentru vina de a fi avut încredere în oameni


Gabriela Firea și-a anunțat demisia din funcția de ministru al Familiei  și Egalității de Șanse într-o postare pe Facebook, argumentând că a luat decizia „pentru ca premierul să poată lucra în liniște proiectele economice și sociale bune pentru români”. Totodată, lidera PSD s-a autosuspendat din funcția de președinte al PSD București. 

FOTO Inquam Photos / Octav Ganea

„Am fost prezentată nedrept în…



Citeşte mai mult

By admin

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *