Prim-vicepreședintele AUR Marius Lulea a subliniat într-un mesaj publicat pe pagina sa de Facebook că Mihai Enache este candidatul AUR la Primăria București, în contextul în care Cozmin Gușă a anunțat că a acceptat o candidatură susținută de formațiune.
Liderul formațiunii a anunțat că partidul măsoară mai mulți candidați îîn sondaje FOTO Inquam
„Mă amuză nespus câte dezinformări apar în spațiul…
